Podstrona: Uczestnictwo w organizacjach i projektach / Wizytówka pracownika PRz

Uczestnictwo w organizacjach i projektach

"Politechnika Młodego Odkrywcy"

Koordynator Wydziałowy projektu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój POWR.03.0.00-00-U101/17  “Politechnika Młodego Odkrywcy” (WCh, WEiI, WMiFS) - rozwój kompetencji poprzez popularyzację nauki i stymulowanie chęci poznawania i rozwijania wiedzy technicznej w niekonwencjonalny sposób wśród dzieci i młodzieży w wieku 12-15 lat, Uczniów/Uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu woj. podkarpackiego (okres realizacji projektu 1.IX.2018- 31.08.2020).